2013-05-18
GÖDÖLLŐ
Danubius Dog Klub
KLUBKIÁLLÍTÁS

BÍRÓ
JUDGE

SZALAI IMRE - black and harlekin minor puppy, puppy
Ms. KARINA LE MARE (GB) - fawn and brindle
Mr. PETER VAN MONTFOORT (NL) - black and harlekin
Mr. MILAN STOURAC ( CZ) - blue

Gyerek-kutya pár  
   
Kutyapár I. De Garaba kennel
Kutyapár II. Of Gold Giant kennel
Kutyapár III. Vyam de Buena Vista kennel
   
Tenyészcsoport  I.  
Tenyészcsoport  II.  
Tenyészcsoport  III.  
   
Utódcsoport I.  
Utódcsoport II.  
Utódcsoport III.  
   
Baby BIS  
   
Kölyök BIS 1.  
Kölyök BIS 2.  
Kölyök BIS 3.  
   
Veterán BIS 1. Edami Edith el Santhynor
Veterán BIS 2. Kaschmir von Gigantic Blau
Veterán BIS 3. Gold Dog Szili Calibra
   
Junior BIS 1. 62. Thor von Szerventa (black male)
Junior BIS 2. 44. Nuvola in un Cielo Sereno (brindle female)
Junior BIS 3. 154. De Fionix Earl Grey (blue male)
   
BIS 1. 100. Witney Huston de Garaba (black female)
BIS 2. 182. Blue vom Rimersberg (blue female)
BIS 3. 49. Mango of Gold Giant (brindle female)
   
Legszebb magyar tenyésztésű dog x
 
FEKETE - HARLEKIN
BLACK - HARLEKIN
FEKETE KANOK
BLACK MALES
FEKETE SZUKÁK
BLACK FEMALES
  KÖLYÖK / PUPPY / JÜNGSTEN
  55. Lev Tito Pulsatilla Grandis                SLRND 001928      2012.10.01.

De Fionix Volhov - Sienna Pulsatilla Grandis

T: Damijan Gotlin    t: Ivana Bravar

  56. Mad Max Val da Rosa      SLRND- 001941     2012.11.11.

Armegddon"s Thunder - Morgana von Gacka Fluss

T: Val Da Rosa       t: Larisa & Nataša Nikolič

  57. Warren-G el Santhynor    Met.Dog 2336/13    2012.08.25.

Lord Obrowska Tradycja - Sentinel el Santhynor

T: Szabó Roxana    t: Szabó Roxana

   
  FIATAL / JUNIOR / JUGEND
Absent 58. Alano's Shtat Olaf Corleone             RKF 3313309         2012.06.30.

Cedrick del Bianello - Alano's Shtat Ma-Russia

T: Valeria Kiys         t: Egorova Tatyana

Very good 3. 59. Alano's Shtat Oleggio Castello         RFK 3313308         2012.06.30.

Cedrick del Bianello - Alano's Shtat Ma-Russia  

T: Valeria Kiys         t: Zsók-Polgár Rita

Excellent 2. 60. McLaren Claudia Bohemica             CMKU/ND/20605/12                2012.03.09.

Dagon Zoborské Lúky - Emilly Bohemia Abrus 

T: Marika Cibulkova                t: Marika Cibulkova

Absent 61. Monaco Armada               LSVK DD 1243/12  2012.03.08.

New Yortk dell Regno di Fantasia - Roxana Imposibble to Replace

T: Dainora Sudekine              t: Helena Saberi 

Excellent 1.
HPJ, Junior Clubwinner

JBIS 1.

62. Thor von Szerventa          Met.Dog 1900/11    2011.11.28.

Geniteur vom Hause Wagner - Maja Szerventa

T: Kiss Ildikó            t: Kiss Ildikó

   
  NÖVENDÉK / INTERMEDIA / ZWISCHEN
Excellent 1.
CAC
63. Big Dope Jarrah               Met.Dog 1934/12    2011.10.10.

Big Dope Zidane - Flör vd Silberquelle

T: Kósa Barbara     t: Zsók-Polgár Rita

Very good 64. Óriás Eddie       00058/12/A             2012.01.28.

Óriás Cézár - Óriás Cleopatra

T: Nagy Tibor         t: Fitos Péter

   
  NYÍLT / OPEN / OFFENE
Excellent 1.
CAC, Clubwinner
65. Ernest Hemingway delle Perle del Tirreno      LOI:10/189145                2010.08.08.

Lord-N del Bianello - Eveline-A

T: Contardi Cristina                t: Selvi Luciano

Excellent 2.
resCAC
66. Hannibal von der Kieselbachquelle  VDH DDC 124263  2010.12.17.

Ingram Claudia Bohemica - Gina vom Schwarzenborn

T: Angela und Bernd Böhm    t: Maik und Veronique Veiss

Excellent 3. 67. Oldbluz Daniel King          RKF 3104764         2010.11.04.

Dobrynia Nikitich des Mont's de L'autan - Zhe' O' Zhe

T: Ludmilla Baumann             t: Ludmilla Baumann

Very good 4 68. Renzo von Björndal          VDH/DDC 124479  2011.02.19.

Herero vom Scloss Laupheim - Nora vom Björndal

T: Karl-Heinz Komossa          t: Karl-Heinz Komossa

Very good 69. Tamir Gold Siux                SPKP 893               2011.05.23.

Donniedarko-N del Castello delle Rocche - Perla Gold Siux

T: Takac Alex          t: Lacko Martin

Very good 198. Qai vom Hause Wagner VDHKYDD/N4793  2010.10.02.

Aiakos Vom Hause Wagner – Iphigenia Vom Hause Wagner

T: Heiko Wagner    t: Klaus Gessner

   
  GYŐZTES / CHAMPION
Excellent 1. 70. Armageddon's Thunder   SLRND-1774          2010.07.10.

Nacho from Valvasor's Land - Glenn from Valvsor's

T: Vašl Alenka         t: Larisa & Nataša Nikolič

Very good 71. Black Alpin Bitang Pierre  Met.Dog 1103/10    2009.06.23.

Tribeca "Robert de Niro" - Joyce el Santhynor

T: Éliás Cintia          t: Bélteki Rókus

Absent 72. El Corazon Modry Efekt   PKR.II- 88714         2006.02.10.

Cacao de Garaba - Aszra Modry Efekt

T: Agnieszka Sowa – Halicka t: Sylwia Matulewska

Very good 3. 73. Folton Folt Wild Boy "Brooklyn"        Met.Dog 889/09      2009.04.17.

Verax des Habits Rouges - Folton Folt Origami

T: Almási Nándor    t: Rozgonyi Roland

Excellent 2. 74. Maraschino Modry Efekt   PKR.II-105969        2010.09.14.

Zhoffrey de Peirak - Galizia Modry Efekt

T: Agnieszka Sowa –              t: Agnieszka Sowa – Halicka

Very good 4. 75. Zhoffrey de Peirak            RKF 1975951         2006.10.13.

Merlin v. Hollenstein - Alano's Shtat Ezhenka

T: V. Rodina           t: I. Solovyev

  KÖLYÖK / PUPPY / JÜNGSTEN
  76. Big Dope Orlena               Met.Dog 2368/13    2012.09.20.

L'amour-Noire of Austria Great Stars - Big Dope Grace

T: Kósa Barbara     t: Kósa Barbara

  77. Folton Folt Godiva            Met.Dog 2426/13    2012.11.11.

Olimpodoro dei Monti del Keraton - Folton Folt White Sensation

T: Almási Nándor    t: Nagyiványiné Bányai Eta és Almási Nándor

  78. Miss.Fluffy Val da Rosa    SLRND- 001944     2012.11.11.

Armegddon’s Thunder - Morgana von Gacka Fluss

T: Val Da Rosa       t: Larisa & Nataša Nikolič

  79. Regilla Modry Efekt          PKR II.-112230       2012.10.03.

Cadmael Cadmus Atheneum Alter Idem - Irimy Modry Efekt

T: Agnieszka Sowa Halicka    t: Michal Waldemar Chmielarz

   
  FIATAL / JUNIOR / JUGEND
Absent 80. Anais Anais delle Terre di Babu       LOI 12/127839        2012.08.15.

Mistral del Nord Ovest – Chenoa

T: Emanuel Marisa t: Emanuel Marisa

Very good 3. 81. Canis Meus J'adore la Chica            SLRND 001912      2012.07.06.

Yublot de Can Duran - Yonni vom Wiesengrund

T: Spela & Igor Rac                t: Spela & Igor Rac

Very good 2. 82. Carmel Wish Comes True               2802-12/235           2012.03.31.

Denzel Black Blue Moon - L & D Wagner Dog Energy

T: Paule Georgesciu               t: Sabina Cohen

Absent 83. Kamilla vom Meißner Land              VDH/DDC 125890  2012.05.25.

Gwentin-Tarantino vom Meißner Land - Franka vom Meißner Land

T: Carina Hofmann t: Carina Hofmann

Excellent 1.
HPJ, Junior Clubwinner
84. Ophra vom Schloß Laupheim          PKR II.-111934       2012.05.25.

Cube vom Schloß Laupheim - Elfi vom Schafgarten

T: Familie Müller     t: Małgorzata Setcka

Absent 85. Quality vom Herstallturm  LOE 2073632         2012.02.09.

Ding Dong des Terres de la Rairie - Franziska vom Herstallturm

T: Frank Gilmer      t: Fam. Kaufmann

   
  NÖVENDÉK / INTERMEDIA/ ZWISCHEN
Very good 2. 86. Brill von Obelix Königswalde             Met.Dog 1881/11    2011.10.15.

Rufusz of Bacardi - Nazca v.d.p. Altenburger

T: Jakab Zsuzsanna               t: Jakab Zsuzsanna

Very good 3. 87. Easy Onix Marki                JR 72243                2011.10.04.

L'amour-Noire of Austria Great Stars - Dennie Onix Marki

T: Dragan Stefanovic             t: Ostoja Isailovic

Excellent 1.
CAC
88. Hollywood Summa Cum Laude       DD 5218 2011.11.06.

Dino Rex Summa cum Laude - Isabella vom Hause Sleicher

T: Doris Kotzaurek  t: Doris Kotzaurek

   
  NYÍLT / OPEN /OFFENE
Excellent 4. 89. Alano's Shtat Ma-Russia  RFK 2676514         2009.10.25.

Zhoffrey de Peirak - Alano's Shtat Zorianda Zantilla Dodgi

T: Valeria Kiys         t: Valeria Kiys

Excellent 3. 90. Artemisia-N       LOI:11/134300        2011.07.04.

Aristotele-A della Baia Azzurra - Emy-N del Bianello

T: Contardi Cristina                t: Selvi Luciano

Excellent 91. Folton Folt Alda                Met.Dog 1758/11    2011.04.03.

Folton Folt Youngblood - Folton Folt Online

T: Almási Nándor    t: Bán Barbara és Almási Nándor

Excellent 2.
resCAC
92. Henna von der Kieselbachquelle      VDH DDC 124266  2010.12.17.

Ingram Claudia Bohemica - Gina vom Schwarzenborn

T: Angela und Bernd Böhm    t: Angela und Bernd Böhm

Excellent 93. Kim Basinger du Domaine de Froimont           SLRND-001915                2011.04.16.

Verdi-N del Castello delle Roche - Dame de Coeur des Habits Rouges

T: du Domaine de Froimont   t: Larisa & Nataša Nikolič

Excellent 1.
CAC
94. Nadesha vom Schloß Laupheim      VDH-DDC 124273 2012.12.19.

Cube vom Schloß Laupheim - Halisha vom Schloß Laupheim

T: Familie Müller                     t: Familie Müller

Excellent 95. Nola vom Schloß Laupheim             VDH-DDC 124276 2012.12.19.

Cube vom Schloß Laupheim - Halisha vom Schloß Laupheim

T: Familie Müller                     t: Christina Kitzero-Kaiser

   
  GYŐZTES / CHAMPION 
Excellent 3. 96. Bélinda des Géants de la Gruyere   SHSB/LOS 681529 2009.03.29.

Barklay des Terres de Brandon - Viktoria von der Flottbek

T: Mettraux Brigitte t: Mettraux Brigitte

Absent 97. Heirani Degli Allisonblu     LOI 10/97463          2009.09.04.

Bogart Bigulla - Yiddish di Ripa Vertigo

T: All.To Degli Allisonblu         t: Emanuel Marisa

Excellent 4. 98. Irimi Modry Efekt              PKR.II-97794          2008.06.30.

Veni Vidi Vici des Habits Rouges - Aszra Modry Efekt

T: Agnieszka Sowa – Halicka t: Agnieszka Sowa – Halicka

Excellent 2.
resCAC
99. Nancy v.d.P. Altenburger Met.Dog 1295/10    2010.04.17.

Mitch von der Ofnethöhle - Image Claudia Bohemica

T: Perneczki Ferenc               t: Gombosné Juhász Katalin és Almási Nándor

Excellent 1.
CAC, Clubwinner
BOB

BIS 1.

100. Witney Huston de Garaba              PKR.II-110557        2011.04.10.

Vilnius della Baia Azzurra - Estima Modry Efekt

T: Jose Manuel Garcia Abad  t: Sylwia Matulewska

   
  VETERÁN
Absent 101. Galbács Tamara             Met.Dog 9462/05    2005.01.11.

Altóparti Noire - Galbács Roxana

T: Tóth Péter          t: Zsók-Polgár Rita

HARLEKIN KANOK
HARLEKIN MALES
HARLEKIN SZUKÁK
HARLEKIN FEMALES
  BABY / MINOR PUPPY
  102. Palatine Keszler Extasi "Mercy"      Met.Dog 2399/13                    2012.11.23.

No Mercy "Merlin" el Santhynor - O'Negra el Santhynor

T: Keszler Henrietta               t: Keszler Henrietta

   
  FIATAL / JUNIOR /JUGEND
Very good 4. 103. Folton Folt Endor           Met.Dog 2105/12                   2012.03.06.

Folton Folt Youngblood - Folton Folt Origami

T: Almási Nándor    t: Gombosné Juhász Katalin és Almási Nándor

Excellent 1.
HPJ, Junior Clubwinner
104. Mio Grande Amore Claudia Bohemia            ÖHZB/DD 5263                      2012.03.09.

Dagon Zoborské Luky - Emilly Bohemia Abrus

T: Cibulkova Marika                t: Pravitas Aurelia

Very good 3. 105. Mon Amour Claudia Bohemia        ÖHZB/DD 5264                      2012.03.09.

Dagon Zoborské Luky - Emilly Bohemia Abrus

T: Cibulkova Marika                t: Pravitas Aurelia

Very good 2. 106. Nílusparti Theodoro       VDH/DDC 125376                 2011.11.28.

Leweld Empirio - Nílusparti Nola

T: Rauhoffer Viktor t: Christina u. Andreas Kitzerow

Nem jelent meg 107. Príma Primissima Cortez               Met.Dog 1945/12                    2011.12.28.

Big Dope Zidane - Oldbluz Gucci

T: Zsók Rita            t: Zsók-Polgár Rita

   
  NÖVENDÉK / INTERMEDIA / ZWISCHEN
Excellent 1.
CAC
108. Franco del Castello delle Rocche   PKR. II- 108893                      2011.08.27.

Beowulf del Castello delle Rocche - Circe del Castello delle Roche

T: Alberto Malaguti t: Beata Kucharczyk

Excellent 2.
resCAC
109. Rio Grande do Alto Gaeva             RJG/11/10095                        2011.05.26.

Babbo do Alto Gaeva - Asta la vista baby des Habits Rouges

T: Walter Salles and Fernando Cherpe t: A.Billy and Iris Kahmer

Absent 110. Vertigo di Stella Ardens  PKR.II-110331                       2011.10.09.

Dobrynia Nikitich des Mont's de L'autan - Oldbluz Uvertyura

T: Oksana Bondarenko          t: Katarzyna Wesołowska

Excellent 3. 111. Xpensive Lover Ego       PKR.II-109948                       2011.10.19.

Wintu Salo Ego - Una Amor Ego

T: Julia Kwaszkiewicz             t: Iwona Mielniczuk

   
  NYÍLT / OPEN /OFFENE
Excellent 3. 112. Atego vom Silbermond   RKF 3009421                         2010.08.23.

Merlin vom Hollenstein - Una Bella Grand Elegance

T: Angelika Hossbach             t: Oxana Varik

Very good 113. Emir Angels – Valley       SPKP 923                                               2011.09.28.

Beowulf del Castello delle Rocche - Etna des Geants du Bocage

T: Maco Igor           t: Maco Igor

Very good 114. Folton Folt Avantgard     Met.Dog 1757/11                   2011.04.03.

Folton Folt Youngblood - Folton Folt Online

T: Almási Nándor    t: Almási Nándor

Very good 4. 115. Le Roi Mini Me el Santhynor          Met.Dog 1553/11                   2010.12.18.

Hannibal Lecter-A - Lara Croft el Santhynor

T: Szabó Roxana    t: Szabó Roxana

Absent 116. Rima Réme Boris           Met.Dog 1647/11                   2011.02.11.

Folton Folt Waterloo - Rima Réme Amona

T: Havasi Olivér      t: Ríz Beáta

Excellent 2.
resCAC
117. Roy von Björndal            VDH/DDC 124482                2011.02.19.

Herero vom Scloss Laupheim - Nora vom Björndal

T: Karl-Heinz Komossa          t: Karl-Heinz Komossa

Very good 118. Sömjén Szépe Arthur     Met.Dog 1744/11                   2011.05.04.

Atlas d'Apres Nature - Lordhill Debby

T: Nemes Lajos      t: Magyaros Attila

Excellent 1.
CAC, Clubwinner
119. Ussaro dell'Elsa              11/76522                                2011.03.28.

Mitch von der Ofnethöhle - Kamilla dell'Elsa

T: Allevamento dell'Elsa          t: Francesca Tanzi (Allevamento dell'Elsa)

   
  GYŐZTES / CHAMPION 
Excellent 2.
resCAC
120. Conan des Géants de la Gruyere  SHSB/LOS 696873                 2010.03.19.

Boris-M del Castello delle Rocche - Alexia de la Grisonniére

T: Mettraux Brigitte t: Mettraux Brigitte

Excellent 3. 121. Feodor D'Iskandar         RFK 2875000                         2010.06.08.

Ingram Claudia Bohemia - Vohu-Manu d'Iskandar

T: David Gattegno  t: Olga Vovnenko

Excellent 4. 122. Kiss v. Jolene`s Silhouet N.H.S.B. 2723381                  2008.10.10.

Nabor vom Schloss Nordkirchen - Idol v. Jolene`s Silhouet

T: Christa Borghoff t: Martin Groskorth

Very good 123. S. Michael Jackson Gold Siux         SPKP 769                                              2009.09.05.

Tribeca Xparrov - Perla Gold Siux

T: Takac Alex          t: Takac Alex

Excellent 1.
CAC
124. Tayron Domenik First Plake           RKF 3070030                         2011.01.07.

Novat Holl Chance of Traum - Feerilend Now How

T: S. N. Volkhonakaya            t: S. N. Volkhonakaya

  BABY / MINOR PUPPY
  125. A-Minnie Sassolungo      Met.Dog 2410/13                   2013.01.02.

Tribeca Idor - Black Alpin Chicolina

T: Nagypál Noémi   t: Nagypál Noémi

  126. Cintra Czar Olbryzma                                                    2012.11.18.

Dschingis Khan von der Hessenvilla - Urocza Panna Moloseum

T: Katarzyna Wesołowska      t: Katarzyna Wesołowska

  127. Palatine Keszler Elenor "Merlin"     Met.Dog 2401/13                    2012.11.23.

No Mercy "Merlin" el Santhynor - O'Negra el Santhynor

T: Keszler Henrietta               t: Keszler Henrietta

   
  KÖLYÖK / PUPPY / JÜNGSTEN
Very Promising
Puppy Clubwinner
196. Casablanca Elegance Dog             SPKP 1014                                             2012.09.27.

Hannibal Lecter-A – Aschley Elegance Dog

T: Stefan Halkovic   t: Stefan Halkovic

   
  FIATAL / JUNIOR / JUGEND
Excellent 1.

HPJ, Junior Clubwinner

128. Amber of Storm Cape    Met.Dog 2036/12                   2011.12.24.

Folton Folt Youngblood - Folton Folt Xyra 

T: Gombosné Juhász Katalin  t: Gombosné Juhász Katalin

Very good 129. Folton Folt Evelyne         Met.Dog 2107/12                   2012.03.06.

Folton Folt Youngblood - Folton Folt Origami

T: Almási Nándor    t: Almási Nándor

Very good 130. Immorteli Gercoginya fon Ditrikh    RKF 3359101                         2012.07.01.

Dobrynia Nikitich des Mont's de L'autan - Immorteli Eksi

T: I. Moskaleva       t: Yulija E. Oreshkina

Excellent 3. 131. Indira von der Kieselbachquelle     VDH DDC 125413                  2012.01.15.

Ingram Claudia Bohemica - Gina vom Schwarzenborn

T: Angela und Bernd Böhm    t: Angela und Bernd Böhm

Excellent 4. 132. Induna von der Kieselbachquelle   VDH DDC 125411                  2012.01.15.

Ingram Claudia Bohemica - Gina vom Schwarzenborn

T: Angela und Bernd Böhm    t: Jens Knabe

Very good 133. Isana von der Kieselbachquelle      VDH DDC 125414                  2012.01.15.

Ingram Claudia Bohemica - Gina vom Schwarzenborn

T: Angela und Bernd Böhm    t: Maik und Veronique Veiss

Absent 134. Italia Summa cum Laude               DD 5236                                 2012.05.31.

Oregon dei Monti del Keraton - Vittoria Della Baia Azzurra

T: Doris Kotzaurek  t: Doris Kotzaurek

Excellent 2. 135. Nílusparti Udina              Met.Dog 1948/12                   2011.12.21.

Leweld Empirio - Nílusparti Leyla

T: Rauhoffer Viktor t: Rauhoffer Viktor

   
  NÖVENDÉK / INTERMEDIA / ZWISCHEN
Excellent 1.

CAC

136. Bigfort Rada Rais           RKF 3083378                         2011.05.24.

Hannibal Lecter-A - La Scala Moloseum

T: Elena Devyaterikova          t: Elena Devyaterikova

Excellent 2.

resCAC

197. Dita Von Midgard           VDHDDC124801    2011.06.06.

Kiss von Jolene’s Silhouet – Vanity Fair Ben Sarras

T: Thomas Schwerz               t: Thomas Schwerz

Very good 4. 137. Folton Folt Cheyen         Met.Dog 1975/12                   2011.11.04.

Folton Folt Youngblood - Folton Folt White Sensation

T: Almási Nándor    t: Almási Nándor

Very good 3. 138. Rima-Réme Dorka         Met.Dog 1926/12                   2011.08.19.

Hannibal Lecter-A - Safari el Loco Szfinx

T: Havasi Olivér      t: Havasi Olivér

   
  NYÍLT / OPEN / OFFENE
Absent 139. Garance D'Iskandar       RKF 3017698                         2011.02.24.

Djaihoun d'Iskandar - Emilou d'Iskandar

T: David Gattegno  t: Olga Vovnenko

Excellent 1.

CAC

140. Georgia de Casalbero    ÖHZB/DD 5209                      2011.01.05.

Chee Guevara des Habits Rouges - Savanah del Garroferral    

T: Martinez Martinez Manuel  t: Pravitas Aurelia

Very good 3. 141. Guinevere de L'Outsaina                RKF 3245454                         2011.04.30.

Enouar de la Benjamine – Dharmasthastra de la Benjamine

T: Mile Esposito Floriane        t: Aleskovskaya ?nn?

Very good 4. 142. Luizador Rimma Fine     2316/H/16                                              2011.01.16.

Luizador Chester - Luizador Evangelina Jenifer

T: Valentina Lukinova             t: Rozgonyi Roland

Excellent 2.

resCAC

143. Luxury Claudia Bohemia                ÖHZB/DD 5208                      2011.01.22.

Chee Guevara des Habits Rouges - Emilly Bohemia Abrus

T: Cibulkova Marika                t: Pravitas Aurelia

   
  GYŐZTES / CHAMPION 
Excellent 2.

resCAC

144. Cleopatra des Géants de la Gruyere             SHSB/LOS 696876                 2010.03.19.

Boris-M del Castello delle Rocche - Alexia de la Grisonniére

T: Mettraux Brigitte t: Mettraux Brigitte

Excellent 4. 145. Dinastya Leksa Zhdislava               1725/H/11                                              2012.05.26.

Hannibal Lecter-A - Feerilend New Vita

T: O. Petukhova & N. Moschanova        t: Szabó Roxana

Excellent 1.

CAC, Clubwinner

146. Nilusparti Pamina           Met.Dog 1227/10                   2010.04.03.

Mitch von der Ofnethöhle - Nílusparti Kitty

T: Rauhoffer Viktor t: Rauhoffer Viktor

Excellent 3. 147. Oldbluz Edinaya Rossiya                RKF 2881291                         2010.11.21.

Dobrynia Nikitich des Mont's de L'autan - Oldbluz Harizma

T: Ludmilla Bauman               t: Olga Vovnenko

Absent 148. Oldbluz Gucci  1658/H/11                                              2010.09.03.

Dobrynia Nikitich des Mont's de L'autan - Oldbluz Ay-yay-yay

T: Ludmilla Bauman               t: Zsók-Polgár Rita

Absent 149. Wonderful Destiny Grand Elegance               DD 4959                                 2008.03.27.

 Veedam des Terres de la Rairie - Giovanna Grand Elegance

T: Pravitas Aurelia  t: Margit Sokol

   
  VETERÁN
Excellent 1.

CAC, Veteran Clubwinner

Veteran BIS 1.

150. Edami Edith el Santhynor               Met.Dog 7847/02                    2002.07.12.

Amarillo Dominik - Aisha Marie el Santhynor

T: Szabó Roxana    t: Szabó Roxana

 
SÁRGA - CSÍKOS
FAWN - BRINDLE
SÁRGA KANOK
FAWN MALES
SÁRGA SZUKÁK
FAWN FEMALES
  FIATAL / JUNIOR / JUGEND   
Excellent 2. 02. Altóparti Kansas Leone    Met.Dog 2018/12    2011.12.09.

Gepetto von Herstalturm - Altóparti Esta Sola

T: Dr. Nagyiványiné Bányai Eta             t: Buzsáki Szabolcs

Excellent 1.
HPJ, Junior Clubwinner
03. Azur vom Wahlemberg     Met.Dog 2187/12                   2012.06.04.

Da Vinci vom Solling - Fiora vom Solling

T: Vargha Éva        t: Füsz Kornélia és Vargha Éva

Excellent 3. 04. Luxor Diego      Met.Dog 2171/12                                   2012.05.04.

Hakeem of Island's Dream- Origami del Piccolo Jigo 

T: Berenczei Rezsőné            t: Kostic Djordje

Excellent 4. 05. Messi Pulsatilla Grandis    SLRND 001887                                     2012.05.22.

Klasyk Korona Borealis - Uniquie Pulsatilla Grandis

T: Damijan Gotlin    t: Damijan Gotlin and Danjel Fabijan

   
  NÖVENDÉK / INTERMEDIA / ZWISCHEN
Excellent 1.
CAC
06. Firefighter Cassius Vyam de Buena Vista        Met.Dog 1836/11                    2011.07.20.

Nixon-F Megaron Dell Opiria -Emotion Saria   

T:Vilimek Dóra        t:Vilimek Dóra

   
  NYÍLT / OPEN / OFFENE
Absent 07. Euro Power Cool Man      Met.Dog 1258/H/10                2009.08.17.

Edendane's Golden Eye - Euro Power Big Love

T: Kati-Maija Korhonen          t:Balogh Erika

Excellent 3. 08. Euro Power Diamand       FI 33987/10            2010.04.12.

Love-Dane's Öky-VIP - Euro Power Black Magic 

T: Kati-Maija Korhonen          t: Sofia Virta and Konsta Hiiri

Excellent 2.
resCAC
10. Középföldi Eldorádó Hill    Met.Dog 1668/11    2010.12.12.

Aragon de Baussenque - Zeeloo di Ripa Vertigo

T: Dr.Dobozy Csilla t: Dr.Dobozy Csilla

Excellent 1.
CAC
11. Odysseus of Island's Dream             DD 5250 2010.11.12.

Caruso des Terres de la Rairie - Keira of Island's Dream

T: Szigeti Andrea és Szigeti Szilvia         t: Doris Kotzaurek

   
  GYŐZTES / CHAMPION
Excellent 2.
resCAC
12. Euro Power Boy Toy        FI 17131/07            2007.01.26.

Diplomatic's Val Kilmer - Méherzugi Odessa

T: Kati-Maija Korhonen          t: Kati-Maija Korhonen

Excellent 1.
CAC, Clubwinner
13. Lucas Big Lord  SPKP 880               2011.04.30.

Középföldi Castor - Illiora of Island's Dreams

T: Cmiko Miroslav   t: Cmiko Miroslav

  BABY / MINOR PUPPY    
Very promising 1.
Minor Puppy Clubwinner
14. Középföldi Galagonya                      2012.12.10.

Joey vom Salzbach - Középföldi Dió

T: Dr. Dobozy Csilla               t: Derschner Zsófia és Dr. Dobozy Csilla

Very promising 2. 15. Hortensya du Cuir D’Arabie             ROI 13/23215         2012.12.13.

Bimota Montirossi - Apple Pay

T: Emiliano Gentili   t: Tóth Bernadett

   
  KÖLYÖK / PUPPY / JÜNGSTEN
Very promising, Puppy Clubwinner 01. Myrtus Vyam de Buena Vista           Met dog 2456/13                    2012.11.13.

Byron Vyam de Buena Vista -E'Funia z Kuzni Napoleonszkiej             

T:Vilimek Dóra        t:Tóth Bernadett

Very promising 16. Vesta Venilia of Island's Dream        Met.Dog 2261/12    2012.10.03.

Rafal of Island's Dream - Kleio of Island's Dream 

T: Szigeti Andrea és Szigeti Szilvia         t: Szigeti Andrea és Szigeti Szilvia

   
  FIATAL / JUNIOR /JUGEND  
Excellent 2. 17. Audrey of Xantharpyia      Met.Dog 2186/12    2012.05.10.

 Agar des Brumes de la Valee du Cher - Harmonie of Gold Giant   

T: Tóth Bernadett                                        t: Tóth Bernadett és Harmat Norbert 

Excellent 4. 18.Cserhát Gyöngyszeme Akela            Met.Dog 2243/12    2012.03.26.

Byron Vyam de Buena Vista – Altóparti Angel

T: Molnár Norbert                                       t: Bondár Péter

Very good 19. Harmonie Hongroise d. Petites VernieresMet.Dog 2289//H/12      2012.08.01.

Encore et Encore des Petites Vernieres - Alienor des Petites Vernieres 

T: Gerald Mignot                                         t: Dékány Mercédesz

Excellent 1.
HPJ, Junior Clubwinner
20. Ishana Vyam de Buena Vista           Met.Dog 2070/12    2012.02.20.

Agar des Brumes de Vallee du Cher - Abbey Vyam de Buena Vista

T: Vilimek Dóra                                          t: Vilimek Dóra

Excellent 3. 21. Luxor Dharma  Met.Dog 2172/12    2012.05.04.

Hakeem of Island's Dream - Origami del Piccolo Jigo

T: Berenczei Rezsőné                              t: Berenczei Rezsőné

Absent 22. Veronica del Piccolo Jigo  Met.Dog 2386/H/13               2012.02.28.

Maitau's No Bones About It "Paesan" - Isotta del Piccolo Jigo

T: Roberto és Gabriella Lo Martire          t: Balogh Erika

   
  NÖVENDÉK / INTERMEDIA / ZWISCHEN
Excellent 1.
CAC
23. Blondy de Garaba            LOE 2111530            2011.08.15.

Dhuraikannan de la Benjamine - Onixia de Garaba

T: Jose Garcia Abad                               t: Jose Garcia Abad

Excellent 2. resCAC 24. Rose of Island’s Dream    Met.Dog 1737/11    2011.06.15.

Clinton vum Rotscheid - Hesione of Island’s Dream 

T: Szigeti Andrea és Szigeti Szilvia        t: Szigeti Andrea és Szigeti Szilvia

Excellent 3. 25. Nikita of Gold Giant           Met.Dog 1981/H/12                2011.06.22.

Hard Rock Saria - Dog-Flanders Karma   

T: Kiss Ottó és Izabella                          t: Kiss Ildikó

   
  NYÍLT / OPEN /OFFENE
Excellent 4. 26. Astilba               RKF 3009559                         2011.04.03.

Twingo-c Jag-Sza - Tsurm Gloria   

T: A. Mastinin                                          t: E. Sineva 

Excellent 2.
resCAC
27. Euro Power Cicciolina      FI 53356/09                            2009.08.17.

Edendane's Golden Eye - Euro Power Big Love

T: Kati-Maija Korhonen                           t: Kati-Maija Korhonen

 

Excellent 1.
CAC, Clubwinner
28. Faramuszka z Kuzni Napoleonszkiej                PKR.II-106085                        2011.01.30.

Otto vom Teufelsgrund - Witamina-M z Kuzni Napoleonszkiej

T: Joanna Mroz-Gabrysiak                     t: Joanna Mroz-Gabrysiak

Excellent 3. 09. Glamour des Terres d'Abalone        Met.Dog 2447/H/13                2011.06.29.

Adani Aarhus Vyam de Buena Vista - Enakshi du Cerbere d'Eyjeaux

T: Valerie Lusenko  t: Tóth Bernadett

   
  GYŐZTES / CHAMPION
Excellent 1.
CAC
29. Méherzugi Vivien              Exp 11382/0455739 FI           2011.06.07.

Euro Power Cool Man - Méherzugi Raissa

T: Balogh Erika                                      t: Anitta Kilpeläinen

   
  VETERÁN   
Excellent 1.
CAC, Veteran Clubwinner

Veteran BIS 3.

30. Gold Dog-Szili Calibra      Met.Dog 7638/02                   2002.05.05.

Szikvíz Udvari Calro - Rózsavölgyi Pásztor Fanni 

T: Szili László                                         t: Tóth Bernadett

CSÍKOS KANOK
BRINDLE MALES
CSÍKOS SZUKÁK
BRINDLE FEMALES
  FIATAL / JUNIOR / JUGEND
Excellent 2. 31. Duncan della Steppa        LOI12/128073         2012.08.12.

Adani Aarhus Vyam de Buena Vista - Athena-N della Baia Azzurra

T: Nicola Masiello                                    t: Nicola Masiello

Excellent 1.
HPJ, Junior Clubwinner
32. Euro Power Finlandia       FI 35441/12            2012.05.10.

Euro Power Duutsoni - Euro Power Cicciolina

T: Kati-Maija Korhonen                           t: Sofia Virta and Konsta Hiiri

   
  NÖVENDÉK / INTERMEDIA / ZWISCHEN
Excellent 2.
resCAC
33. Geronimo des Terres d'Abalone      Met.Dog 2446/H/13                2011.06.29.

Adani Aarhus Vyam de Buena Vista - Enakshi du Cerbere d'Eyjeaux 

T: Valerie Lusenko                                  t: Tóth Bernadett 

Excellet 1.
CAC, Clubwinner
34. Magic Boy of Gold Giant   Met.dog 1982/H/122011.06.21.

Lormont de Ayalga - Big Dope Talisma  

T: Kiss Ottó és Izabella                           t: Kiss Ildikó

Absent 35. Goldfinger von Haus Tiefenbach      DD 5225 2011.09.05.

Tut-Ench-Amun von Haus Tiefenbach - Uriana-t della Baia Azzurra

T: Sascha Tiefenbach                             t: Doris Kotzaurek

   
  NYÍLT / OPEN / OFFENE 
Excellent 1.
CAC
36. Figowiec z Kuzni Napoleonszkiej      PKR.II-108012        2011.01.30.

Otto vom Teufelsgrund - Witamina-M z Kuzni Napoleonszkiej

T: Joanna Mroz-Gabrysiak                       t: Katarzyna Adamus-Fiszer, Pawel Fiszer

Absent 37. Iman of Gold Giant           JR 80989 Dog        2010.04.13.

Féton Expletus Hungaricus - Big Dope Talisma

T: Kiss Ottó és Izabella                           t: Kiss Izabella & Daru József

Absent 38. Tenessee of Bacardi        Met.Dog 997/09      2009.07.15.

Santiago-Amigo von der Wolfshöhle  - Chile von der Ofnethöhle

T: Papp Katalin                                        t: Szelinger Rómeó

Excellent 2.
resCAC
?99. Impozáns Ur-Engur        Met.Dog 1661/11    2011.01.20.

Agakhan Des Terres De La Rairie - Impozáns Merlina

T: Kelemen Miklósné                                        t: Kelemen Miklósné

   
  GYŐZTES / CHAMPION 
Excellent 2.
resCAC
39. Altóparti Abu     Met.Dog 1017/09    2009.07.18.

Pauli Bocca d'Tigre - Zofia Loren Bocca d'Tigre

T: Dr. Nagyiványiné Bányai Eta             t: Prof. Lelkes Anna

Excellent 1.
CAC
40. Euro Power Duutsoni       FI 33989/10            2010.04.12.

Love-Dane's Öky-VIP - Euro Power Black Magic

T: Kati-Maija Korhonen                          t: Nina Pokka és Kati-Maija Korhonen

  KÖLYÖK / PUPPY / JÜNGSTEN
Very promising 1.
Puppy Clubwinner
41. Vaya Valentina of Island's Dream    Met.Dog 2263/12                    2012.10.03.

Rafal of Island's Dream - Kleio of Island's Dream

T: Szigeti Andrea és Szigeti Szilvia                  t: Szigeti Andrea és Szigeti Szilvia

Very promising 2. 47.Xeva dell'Elsa     13/22115                2012.08.21.

Adani Aarhus Vyan de Buena Vista - Pakita dell'Elsa

T: Allevamento dell'Elsa                              t: Francesca Tanzi (Allevamento dell'Elsa)

   
  FIATAL / JUNIOR / JUGEND
Excellent 2. 42. Euro Power Gogo Girl      FI 34935/12                            2012.05.22.

Euro Power Boy Toy - May Day Univers   

T: Kati-Maija Korhonen                                    t: Kati-Maija Korhonen

Very good 43. Impozáns dog Venus        Met.Dog 2292/12                   2012.07.23.

Adani Aarhus Vyam de Buena Vista - Impozáns Riana

T: Kelemen Ilonka                                           t: Bódi Katalin

Excellent 1.
HPJ, Junior Clubwinner

JBIS 2.

44. Nuvola in un Cielo Sereno               LOI12/128081                         2012.08.12.

Adani Aarhus Vyam de Buena Vista - Athena-N della Baia Azzurra

T: Nicola Masiello                                            t: Nicola Masiello

Very good 4. 45. Orinoco Via del Campo    Met.Dog 2455/H/13                                2012.06.09.

Taurus-C Jag-Sza - Cacharelle Vyam de Buena Vista

T: Monika Bialek                                             t: Derschner Zsófia   

Very good 3. 46. Viskonti Dog Orchidea Mon Amour  RKF 322060                           2012.01.13.

Nixon-F Megaron Dell Opiria - Viskonti Dog LadyNevill

T: N.Prokofieva                                               t: Marina Tikhomirova 

   
  NÖVENDÉK / INTERMEDIA / ZWISCHEN
Excellent 2.
resCAC
48. Gerty Goo-bo Vyam de Buena Vista                Met.Dog 1999/2012                               2012.01.01.

Emotion Saria - Hard Rock Saria

T: Vilimek Dóra                                                 t: Dékány Mercédesz

Excellent 1.
CAC, Clubwinner

BOB

BIS 3.

49. Mango of Gold Giant        JR 81017                                2011.06.21.

Lormont de Ayalga - Big Dope Talisma

T: Kiss Izabella & Ottó                                      t: Kiss Izabella & Ottó

   
  NYÍLT / OPEN / OFFENE
Excellent 2.
resCAC
50. Cherie Della Baia Azzurra                ROI 11/77770         2011.04.01.

Albatros Fontlaymer-t - Tan-Jinger Della Baia Azzurra 

T: Patrizio Donati                                              t: Doris Kotzaurek 

Excellent 3. 51. Impozáns Riana               Met.Dog 850/09      2009.03.21.

Pauli Bocca D'Tigre - Impozáns Merlina

T: Kelemen Miklósné                                        t: Kelemen Miklósné  

Absent 52. Moira of Island’s Dream   Met.Dog 1149/10    2009.12.21.

Gratianus of Island’s Dream - Harletta of Island’s Dream

T: Szigeti Andrea és Szilvia                              t: Szigeti Andrea és Szilvia

Excellent 4. 53. Oinoné of Island’s Dream Met.Dog 1569/11    2010.11.22.

Caruso des Terres de la Rairie - Keira of Island’s Dream 

T: Szigeti Andrea és Szilvia                              t: Szigeti Andrea és Szilvia

Excellent 1.
CAC
54. Sushi da Casa do Torrao                         PKR-II.-107654                  2011.02.21.

E O da Casa do Torrao - Warning da Casa do Torrao

T: Vasco Reis                                                   t: Anna Switzewska

 
KÉK
BLUE
KANOK
MALES
SZUKÁK
FEMALES
  BABY / MINOR PUPPY
Very promising

Minor Puppy Clubwinner

151. Benjamin from Tamarin Blue         10839                                    2012.12.03.

Brandon von Gigantic Blau - Bonny Blue della Baia Azzurra

T: Dajana Milinković                t: Dajana Milinković

   
  FIATAL / JUNIOR / JUGEND
Absent 152. Armageddon of Imposing Size       DD 5230                                 2012.06.02.

Samurai Cevelob - Gill vom Cabellahof

T: Anita Pawel        t: Anita Pawel

Excellent 2. 153. Azzurro from Tamarin Blue            HR-10740                                              2011.12.13.

Zenith della Baia Azzurra - Bonny Blue della Baia Azzurra

T: Dajana Milinković                t: Dajana Milinković

Excellent 1.

HPJ, Junior Clubwinner

JBIS 3.

154. De Fionix Earl Grey        RKF 3282580                         2012.02.25.

Erashad de la Benjamine - De Fionix Bandiana

T: T.V. Firsova        t: T.V. Firsova

Absent 155. Doriano della Baia Azzurra            PKR II-112559                        2012.05.05.

Ebene des Terres de la Rairie - Acquamarina della Baia Azzurra

T: Ksenija Oseli Donati and Patrizio Donati            t: Marta Boniecka

Absent 156. Gruss Gott De Garaba   LOE 2097708                         2012.04.26.

Vilnius della Baia Azzurra - Visa de Garaba

T: Jose Garcia Abad               t: Jose Garcia Abad

Absent 157. Mirage Armada              VDH/DDC 125692Ü                               2012.03.18.

New York dell Regno di Fantasia - Roxana Imposibble to Replace

T: Dainora Sudekine              t: Carina Hofmann

   
  NÖVENDÉK / INTERMEDIA / ZWISCHEN
Excellent 1.

CAC

158. Garilah de la Benjamine LOF 2 DAL.74406/0                               2011.08.28

Dhuraikannan de la Benjamine - Banhishika de la Benjamine

T: Maunder Veronique           t: Deak Kornelia

Absent 159. Harry Potter Summa Cum Laude  DD 5214                                 2011.11.06.

Dino Rex Summa cum Laude - Isabella vom Hause Sleicher

T: Doris Kotzaurek  t: Doris Kotzaurek & Silvia Lenz

Absent 161. Urquell Cevelob              CMKU/ND/20455/11              2011.09.12.

Mikelangelo Banga del Plassa  - Rachel Cevelob

T: Milan Krinke        t: Karin Gewinner

   
  NYÍLT / OPEN /OFFENE
Excellent 1.

CAC, Clubwinner

162. Brandon von Gigantic Blau             Met.Dog 1539/11                    2010.06.06.

V.I.P von Gigantic Blau - Ofra von Gigantic Blau

T: Fülöp Réka         t: Fülöp Réka

Good 163. Y-Leroy vom Hause Wagner         2448/H/13                                              2011.10.26.

Enduro vom Hause Wagner - Optica vom Hause Wagner

T: Heiko Wagner    t: Tóth Levente és Nagyiványiné Bányai Eta

Excellent 2.

resCAC

164. Kenobi z Gardeminki      1847/H/11                                              2011.04.30.

Cronos de l’Orangerie des Perles Rares - Innes z Gardeminki

T: Ewa Kozlowska  t: Horváth Anikó

Absent 165. Riveran Alldudetosilversteel           RKF 2803027                         2009.12.24.

Boarhunters Xiggy - Mantra del Plassa

T: Toppinen Olga, Kotka        t: Geishenko N.

   
  GYŐZTES / CHAMPION
Excellent 166. Benefis Grell Faertog     RKF 2676471                         2009.11.14.

Gvindon s Isaevskogo Podvorya – Aida

T: Skiteva S            t: Tkachenko Irina

Absent 167. Elfo Degli Allisonblue      LOI 09/26984                         2008.08.01.

Kofinoor dei Monti del Keraton - Alison de la Benjamine

T: All.To Degli Allisonblu         t: Bollini Stefana

Excellent 1.

CAC

168. Hilton von Desirana        674420                                  2008.08.06.

Balou vom Hause Schleicher - Divina von Desirana

T: Heidi Hasler        t: Ursula Minder

Excellent 4. 169. Jona vom Römersee      VDH/DDC 123174                 2009.12.24.

Qaseem von Haus Tiefenbach - Fenja vom Römerse

T: F. J. Baune / S. Kraemer   t: Franziska von Nethen

Excellent 2.

resCAC

170. Maddox vom Römersee VDH/DDC 124763                 2011.05.28.

Da Vinci des Terres de la Rairie - Hanka vom Römmersee

T: Baune / Kramer  t: S. Schröder

Absent 171. Samurai Cevelob            DD 5067                                 2009.09.23.

Ballak des Terres de la Rairie - Oriah Cevelob

T: Milan Krinke        t: Anita Pawel

Excellent 3. 172. Theo von Anhalt             DDC/VDH 123885                 2010.07.11.

Sunnyboy v. Himmelkron - Nevnja von Anhalt

T: Johanna Edle von der Planitz            t: Claudia Seemann

Excellent 173. Wilhelm Tell vom Schloss Osterstein              VDH/DDC 123131                2009.11.07.

Eminem Medium - Alexis vom Vessertal

T: M.Rohmann D.Altermann  t: Anita Hafemeister

*

  KEDVENC/ PET
  195. Kenzó                                                            2009.03.29.

T             t: Szekeres Péter

  BABY/ MINOR PUPPY 
Very promising

Minor Puppy Clubwinner

174. Betty Boop from Tamarin Blue       10842                                     2012.12.03.

Brandon von Gigantic Blau - Bonny Blue della Baia Azzurra

T: Dajana Milinković                t: Dajana Milinković

   
  KÖLYÖK / PUPPY
Absent 175. Favilla vom Mraque        CMKU/ND/20813/12              2012.10.21.

Carlos della Baia Azzurra - Bedriska vom Mraque

T: Klara Mraque     t: Doris Kotzaurek

Very promising

Puppy Clubwinner

176. Rosalie Modry Efekt       PKR.II-112976                       2012.10.03.

Cadmael Cadmus Atheneum Alter Idem - Irimi Modry Efekt

T: Agnieszka Sowa – Halicka t: Agnieszka Sowa – Halicka

   
  FIATAL / JUNIOR / JUGEND
Good 177. Andromeda from Tamarin Blue     HR-10743                                              2011.12.13.

Zenith della Baia Azzurra - Bonny Blue della Baia Azzurra

T: Dajana Milinković                t: Dajana Milinković

Absent 178. Heide Witzka von der Laner           125964                                   2012.05.24.

Indio Rekener Harlekin - Frankonia von der Laner

T:            t: Anke Brand

Excellent 2. 179. Juli vom Edersee            VDH/KYDD 5363                   2012.07.02.

Carl vom Edersee - Eva-Luna vom Edersee

T: Ralf Schneegass                t: Franziska von Nethen

Excellent 1.

HPJ

Junior Clubwinner

Best Junior

180. Sharon von Szerventa    Met.Dog 1899/11                   2011 11. 27.

Bagira of Blue Diabolo - Big Dope Ronja

T: Kiss Ildikó            t: Kiss Ildikó

Good 181. Quintana de Casalbero  LOE 2114041                         2012.06.07.

Carbon Diamond Margarejro - Wanda de Casalbero

T: Manuel Mrtinez Martinez    t: Horváth Anikó

   
  NÖVENDÉK / INTERMEDIA/ZWISCHEN 
Excellent 1.

CAC, Clubwinner, BOB

BIS 2.

182. Blue vom Rimersberg      706525                                  2011.10.29.

Saphyr Cevelob - Heaven vom Desirana

T: Ursula Minder     t: Ursula Minder

Excellent 3. 183. Bruna Wish Comes True               2743-11/235                                          2011.06.20.

Denzel Black Blue Moon - L & D Wagner Dog Energy

T: Paule Georgesciu               t: Sabina Cohen

Excellent 2.

resCAC

184. Indie Dogensport            CMKU/ND 20348                   2011.06.13.

Julius vom Hause Wagner - Baccara vom Hause Schleicher

T: Roman Rout       t: Krsova and Rout

Excellent 4. 160/200. Ren von Szerventa  Met.Dog 1781/11                   2011.07.25.

Geniteur vom Hause Wagner - Ujvidéktéri Luna

T: Kiss Ildikó            t: Kiss Ildikó

   
  NYÍLT / OPEN / OFFENE
Excellent 1.

CAC

185. Anny vom Bühlers Garten              VDH/KYDD EI 4791                2010.09.30.

Enduro vom Hause Wagner - Lumina vom Hause Wagner

T: Daniela Bühler    t: Daniela Bühler

Excellent 2.

resCAC

186. Bilits vom Rimersberg     706524                                   2011.10.29.

Saphyr Cevelob - Heaven vom Desirana

T: Ursula Minder     t: Ursula Minder

Absent 187. Clarissa von der Bocksleite            VDH/DDC 124529 2011.03.13.

Jopp von der Wolfshöhle - Edith Robert's Dog

T: Karin Gewinner  t: Jutta Bauernschmidtt

Absent 188. Fata Fragola Degli Allisonblue       LOI 10/5030                                           2009.08.05.

Deraming by Byron Degli Allisonblue - Alison de la Benjamine

T: All.To Degli Allisonblu          t: Bollini Stefana

Absent 189. Gill vom Cabellahof         DD 50637                                              2009.02.04.

Cassam des Terres de la Rairie - Fly von der Hallenburg

T: Lars Schwerdtner              t: Anita Pawel

Excellent 4. 190. Halina-Blue vom Edersee              VDH/KYDD AE 4985                2011.05.13.

Carl vom Edersee - Daria vom Edersee

T: Ralf Schneegass                t: Franziska von Nethen

Excellent 3. 191. Oksana Pulsatilla Grandis               SLRND 001791                      2010.10.21.

Balou vom Hause Schleicher - Vassilliass della Baia Azzurra

T: Damijan Gotlin    t: Damijan Gotlin and Bogdan Setar

   
  GYŐZTES / CHAMPION 
Absent 192. Edana Quirinum             VDH/DDC 124358                 2011.01.13.

Nankin vom Junkerhaus - Vanilla von Blue Ground

T: Helena Saberi    t: Helena Saberi

   
  VETERÁN
Excellent 2.

resCAC

193. Nagyiregi Adria               Met.Dog 9096/04                    2004.06.12.

Nagyiregi Pedró - Fenyőmenti Lejla

T: Papp János és Virágh Anita               t: Fehér Andrea

Excellent 1.

CAC, Veteran Clubwinner

Veteran BIS 2.

194. Kaschmir von Gigantic Blau            Met.Dog 9612/05                    2005.03.09.

Quito della Baia Azzurra - Diletta del Nord Ovest

T: Fülöp Réka         t: Fülöp Réka

 

INFORMÁTOR:
Petőfi Renáta & Ludányi Attila

Külön köszönjük Szabó Roxánának a rendelkezésünkre bocsátott katalógust